Dział obsługi klienta H&M: rozwiąż każdy problem

H&M to szwedzka firma odzieżowa, która stara się zapewniać doskonałą obsługę klienta za pośrednictwem sklepów stacjonarnych oraz internetowych i telefonicznych kanałów obsługi klienta. Firma posiada zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze służą radą i pomocą swoim klientom. 


Zasady obsługi klienta H&M

 

Opcje obsługi klienta H&M obejmują: 

  • Wsparcie w sklepie: W każdym sklepie H&M działa zespół doradców ds. sprzedaży, w których klienci mogą uzyskać porady i pomoc. Pracownicy chętnie odpowiadają na pytania i udzielają porad dotyczących produktów, rozmiarów, stylów, członkostwa w H&M oraz wszelkich innych pytań, jakie mogą mieć klienci. Obsługa klienta może być prowadzona w dowolnym punkcie na piętrze wydziału lub w kasie. 
  • Czat online: Innym sposobem skontaktowania się z H&M jest czat online na jej stronie internetowej, dzięki któremu klienci mogą zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi w czasie rzeczywistym. Specjaliści obsługi klienta chętnie pomogą klientom w ich pytaniach i potrzebach. Znajdziesz go w ikonie, która znajduje się w prawej dolnej części strony internetowej H&M. Dostępne godziny to od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 oraz w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. 
  • Telefon obsługi klienta: H&M posiada telefon obsługi klienta, dzięki któremu klienci mogą dzwonić, otrzymywać porady i pomoc od profesjonalistów firmy. Bezpłatny numer telefonu H&M to 800 999 888. Obsługa klienta jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:30 oraz w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. 
  • Sieci społecznościowe: Klienci mogą również kontaktować się z H&M, aby zadawać pytania lub składać reklamacje. Firma stara się odpowiadać na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe. Sieci społecznościowe to Instagram, Twitter i Facebook. 

 

Inne formy obsługi klienta online w H&M

 

Jeśli znalazłeś przedmiot online i chcesz wiedzieć, czy jest on dostępny w sklepie stacjonarnym, możesz skorzystać z funkcji ZNAJDŹ W SKLEPIE, aby się tego dowiedzieć. Na stronie produktu, którym jesteś zainteresowany, zwykle prawie na końcu, znajdziesz ikonę domu. Tam możesz wyszukać za pomocą kodu pocztowego swojej okolicy, według miasta lub według obszarów na mapie, aby dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny i odpowiednie rozmiary. Będziesz także wiedzieć, w których sklepach wielobranżowych możesz znaleźć żądany rozmiar odzieży. Jeśli ta ikona wydaje się nieaktywna, oznacza to, że jest to przedmiot sprzedawany wyłącznie online. Ponadto może wystąpić margines błędu zapasów, ponieważ dokładnie to, czego szukasz, zostało sprzedane lub skradzione. 

Z drugiej strony masz opcję przeciwną. Jesteś w sklepie stacjonarnym i chcesz wiedzieć, czy możesz znaleźć online rozmiar, którego nie ma w sklepie. W tym przypadku byłaby to funkcja SKANUJ. W aplikacji H&M naciskasz lupę, która zwykle znajduje się u góry, a w kodzie kreskowym skanujesz etykietę artykułu. Możesz go również wyszukać, umieszczając pierwszą cyfrę kodu kreskowego po lewej stronie. Odzież pojawi się, jeśli jest dostępna online. Jeśli brakuje rozmiaru, którego szukasz, możesz go kupić, w przeciwnym razie napisz swój e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy będzie dostępny. 

Jeśli chcesz wyszukać określony styl produktu, ale nie wiesz, czy znajduje się on na stronie H&M, możesz skorzystać z opcji WYSZUKIWANIE WIZUALNE. Odbywa się to poprzez rozpoznawanie kolorów, przedmiotów itp. Aby to zrobić, musisz otworzyć aplikację i dotknąć ikony aparatu, która znajduje się w prawym górnym rogu. Prześlij zdjęcie, którego szukasz, a zobaczysz listę przedmiotów podobnych do tego, którego szukasz. 

Jeśli chodzi o informacje o dostępnych sklepach stacjonarnych, H&M udostępnia klientom na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji wyszukiwarkę, w której po wpisaniu kodu pocztowego Twojej okolicy, miasta lub nazwy sklepu, informacje pojawi się adres i godziny.