H&M Home: jak kupować artykuły gospodarstwa domowego i rekomendacje

H&M Home to domowa marka należąca do szwedzkiej firmy modowej H&M. Firma H&M została założona w 1947 roku przez Erlinga Perssona w Sztokholmie w Szwecji. Szybko rozprzestrzenił się na inne części Europy, a następnie na Amerykę Północną i Azję. Dziś H&M jest jedną z wiodących firm modowych na świecie, posiadającą ponad 5000 sklepów na całym świecie. 

H&M Home koncentruje się na oferowaniu designerskich produktów w przystępnych cenach. Posiada szeroką gamę produktów dla domu, takich jak pościel, poduszki, poszewki na poduszki, ręczniki, zasłony, meble i dekoracje. Wszystkie te produkty są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. 

H&M Home został wprowadzony na rynek w 2009 roku i od tego czasu konsekwentnie odnosi sukcesy. Rozprzestrzenił się na całym świecie i jest bardzo popularny na całym świecie. Firma nieustannie pracuje nad tworzeniem nowych produktów oraz ulepszaniem jakości i wzornictwa istniejących produktów, mając na celu zaspokojenie potrzeb i gustów swoich klientów. 

Charakteryzuje się nowoczesnym i minimalistycznym stylem oraz naciskiem na jakość i zrównoważony rozwój. Marka stara się minimalizować swój wpływ na środowisko poprzez takie inicjatywy, jak stosowanie zrównoważonych materiałów i wdrażanie zrównoważonych praktyk produkcyjnych. Ponadto H&M Home współpracuje z projektantami i artystami przy tworzeniu specjalnych kolekcji i oferuje ekskluzywne produkty na swojej stronie internetowej i w swoich sklepach. 


Jak kupować produkty w H&M Home

 

Oprócz samej strony internetowej H&M (nie ma ona osobnej strony internetowej, jak ma to miejsce w przypadku innych marek H&M), będzie można kupować produkty w niektórych wybranych sklepach stacjonarnych. Zwykle większy asortyment znajdziesz w Internecie, ponieważ to tutaj sprzedaje się lampy i meble, ponieważ fizycznie w większości przypadków nie jest to możliwe. 

Przy zakupach artykułów gospodarstwa domowego możesz korzystać z tych samych rabatów, które są wykorzystywane przy zakupie odzieży. Zarówno zniżki za członkostwo w H&M, jak i kupony na recykling ubrań są w pełni kompatybilne. 

 

Wysyłka zakupionych artykułów H&M Home

 

Oferuje wysyłkę międzynarodową za pośrednictwem swojej strony internetowej. Czas dostawy i koszty wysyłki różnią się w zależności od kraju docelowego i wybranej metody wysyłki. Możliwy jest również odbiór zamówień w wybranych sklepach H&M. 

W przypadku niektórych mebli i lamp wysyłane są w większych paczkach niż standardowe opakowanie. Z opcji odbioru w sklepie, dostawy nocnej i punktu odbioru nie można skorzystać, jeśli paczka jest większa niż 700x500x600 mm. 

 

Zwroty produktów H&M Home

 

H&M Home przyjmuje zwroty nieużywanych produktów w oryginalnych opakowaniach. Produkty spersonalizowane i produkty higieny osobistej nie podlegają zwrotowi. Artykuły H&M Home możesz zwrócić w dowolnym sklepie stacjonarnym H&M (z wyjątkiem outletów). Małe meble i oświetlenie muszą wrócić do formy. Aby dokonać zwrotu do sklepu należy przynieść list przewozowy z kodem kreskowym oraz artykułami, które chcesz zwrócić. 

Niektóre meble i lampy, które są wysyłane w paczkach o wymiarach 700x500x600 mm, można zwrócić wyłącznie za pomocą usługi transportowej. Usługa transportowa odbierze przesyłkę z Twojego domu. 

 

Inne aspekty

 

Jeśli złożyłeś zamówienie na meble i stwierdzisz, że brakuje śrub lub kołków, musisz skontaktować się z obsługą klienta, aby mogli wysłać Ci brakujące części. W przypadku braku innego rodzaju części, produkt należy zwrócić bezpłatnie, podając jako przyczynę zwrotu „wadliwy”. 

Polecane zakupy w H&M Home to poszewki na poduszki, ręczniki i pościel. Charakteryzują się dobrą jakością, wytrzymałymi, funkcjonalnymi, pięknymi i trwałymi tkaninami. Mają też bardzo uniwersalne i praktyczne artykuły dekoracyjne, takie jak świece, ręczniki kuchenne, obrusy i artykuły łazienkowe. Trzeba wykorzystać sezon wyprzedaży na wymianę ręczników i pościeli, bo ostateczna cena jest bardzo ciekawa.