Jak działa przewodnik po rozmiarach H&M i jak prawidłowo kupować ubrania

H&M Size Guide to narzędzie, które pozwala klientom znaleźć odpowiedni rozmiar odzieży podczas zakupów online lub w sklepach H&M. Przewodnik po rozmiarach jest dostępny na stronie internetowej H&M oraz w sklepach i jest przedstawiony w formie tabeli, która zawiera różne rozmiary i wymiary dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt. 

 


Aby skorzystać z przewodnika po rozmiarach H&M, klienci muszą wybrać interesującą ich kategorię odzieży, na przykład męską, damską, dziecięcą lub niemowlęcą. Następnie muszą wybrać rodzaj odzieży, którą chcą kupić, na przykład koszule, spodnie, spódnice, swetry itp. Po wybraniu rodzaju odzieży wyświetlana jest tabela z różnymi dostępnymi rozmiarami i odpowiadającymi im wymiarami. 

Należy je zmierzyć zgodnie ze wskazaniami w tabeli, biorąc pod uwagę wymiary biustu, talii i bioder i porównać je z wymiarami odpowiadającymi każdemu rozmiarowi. W ten sposób klienci mogą znaleźć odpowiedni rozmiar dla swojej sylwetki i mieć pewność, że kupują ubrania, które dobrze leżą i są wygodne. 

Rozmiary odzieży H&M opierają się na standardowych wymiarach i krojach. Ogólnie rozmiarówka charakteryzuje się nowoczesnością, aktualnością, wygodą i praktycznością. Firma H&M oferuje szeroką gamę rozmiarów i krojów, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, od drobnych po plus size H&M. Ponadto oferuje również ubrania w specjalnych rozmiarach, takie jak bardzo długie rozmiary dla mężczyzn i rozmiary dla kobiet w ciąży. 

Firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały i zaawansowane technologie produkcji, aby tworzyć odzież, która jest miękka i wygodna dla skóry. Ponadto H&M oferuje różne style i projekty mody, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, od odzieży codziennej po odzież formalną. 

 

Czym się kierować przy wyborze rozmiaru w H&M

 

Istnieją pewne punkty, o których należy pamiętać, gdy idziemy kupić odzież H&M, zwłaszcza przez Internet, ponieważ możesz ją przymierzyć w sklepie, ale w każdym razie te sztuczki zadziałają również w Twoim przypadku. 

W działach damskim, męskim i dziecięcym istnieje jeden o nazwie LOGG, który ma większy rozmiar niż pozostałe, więc może się zdarzyć, że będziesz musiał wybrać mniejszy rozmiar, jeśli chcesz nosić ubranie w swoim rozmiarze. 

Pozostałe działy rzeźbią w standardowy sposób, choć większe niż inne firmy. 

Sztuczka, gdy idziemy kupić ubrania przez Internet, polega na tym, aby spojrzeć na: komentarze innych klientów i to, jak ogólnie oceniają rozmiar (czy jest duży, czy mały); Ponadto, jeśli opis odzieży mówi Oversize, będziemy wiedzieć, że dana odzież ma rozmiar większy niż rzeczywisty rozmiar; Dodatkowo w szczegółach każdego ubioru widać z jakiego działu pochodzi, oprócz tego jaki rozmiar nosi modelka lub modelka, więc może to być odniesienie do wyboru rozmiaru; Skład tkaniny jest bardzo ważny, wybór 100% bawełny to nie to samo, co wybór 5% elastanu, co dałoby większy wybór rozmiarów. 

Oprócz uwzględnienia szerokości ubioru, ważne jest, zwłaszcza w przypadku spodni, uwzględnienie naszego wzrostu i długości nogawek przy wyborze takiej czy innej długości spodni. W dziale, w którym istnieje możliwość wyboru długości spodni, jest to Denim. Długość spodni męskich w H&M waha się od długości 32 do 38, a dla kobiet od 30 do 36. 

Z drugiej strony dżinsy H&M w dużych rozmiarach, od 48 do 56, mają bardzo duży rozmiar. Zaleca się, w zależności od składu tkaniny, kupować o jeden rozmiar mniej.