Jak zdobyć kupony rabatowe w H&M. Oszczędzaj pieniądze na zakupach.

Uwielbiamy kupować ubrania, a jeśli jest to z rabatami, to lepiej. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku H&M istnieje kilka sposobów na uzyskanie rabatu na zakupy. Jednym z nich jest członkostwo w H&M. Subskrybując, będziesz otrzymywać informacje o ekskluzywnych ofertach i kodach rabatowych, które możesz wykorzystać przy kolejnych zakupach w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym. 

Innym sposobem na uzyskanie zniżek w H&M jest obserwowanie firmy w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram. Często publikuje ekskluzywne oferty i kody rabatowe H&M na swoich kontach w mediach społecznościowych, więc warto je śledzić, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami. 

Często oferuje również zniżki na specjalne okazje, takie jak Czarny piątek, Cyberponiedziałek i inne wydarzenia związane z zakupami. Podczas tych wydarzeń w Twoim sklepie internetowym i stacjonarnym mogą obowiązywać dodatkowe rabaty, dlatego dobrze jest śledzić te oferty. 


Jak uzyskać zniżki w H&M na zakupy

 

W tej sekcji omówimy konkretne przypadki, abyś mógł zaoszczędzić pieniądze na zakupach: 

  • Jeśli zarejestrujesz się po raz pierwszy w programie lojalnościowym H&M Member, otrzymasz 10% zniżki na sumę pierwszego zakupu. 
  • Jeśli będziesz nadal robić zakupy i zgromadzisz 150 punktów (1 € to 1 punkt), otrzymasz kupon bonusowy o wartości 4 €, który możesz wydać na kolejny zakup dowolnego produktu. Minimalny zakup, aby z niego skorzystać, to 5 €. Ta zniżka kumuluje się między różnymi kuponami rabatowymi, wyprzedażami, promocjami i kuponami ICO. Kupony bonusowe (4 €) nie będą ponownie wydawane w przypadku zwrotu lub wymiany. Kwota premii zostanie zastosowana jednakowo do każdego przedmiotu zakupu na podstawie jego ceny, więc jeśli zwrócisz jeden lub więcej przedmiotów, kwota zapłacona za każdy przedmiot zostanie zwrócona. Zmian można dokonać tylko w sklepie, w którym można wybrać towar o takiej samej wartości jak zwracany. 
  • Jeśli jesteś przyjacielem lub członkiem rodziny pracownika, możesz otrzymać cyfrowy kupon rabatowy H&M o wartości 20% do wykorzystania w ustalonym okresie przy maksymalnym zakupie o wartości 200 EUR.
  • Istnieją również specjalne okresy wyprzedaży i rabatów. Wyprzedaże odbywają się dwa razy w roku: w styczniu/lutym (wyprzedaże zimowe) oraz w lipcu/sierpniu (wyprzedaże letnie). W międzyczasie będziemy organizować dni członkowskie, które zwykle odbywają się od czasu do czasu lub przed wyprzedażami i obejmują wybrane ubrania ze zniżkami za członkostwo w H&M lub za zakupy powyżej 30 EUR lub 35 EUR, otrzyma zniżkę (może być w sklepie stacjonarnym lub internetowym). Ponadto istnieje Czarny piątek (sklep fizyczny lub online) lub Cybernetyczny poniedziałek (tylko online). Czasami akcje rabatowe przeprowadzane są w dziale Dzieci. Zwykle są to bezpośrednio kody lub rabaty. 
  • Wiele razy będąc członkiem H&M, jeśli włożysz do torby ubranie, na przykład parę spodni, i go nie kupisz, zwykle dają ci kupon rabatowy 10%, 15% lub 20% na ten konkretny ubranie, chociaż czasami nie działa. 
  • Z okazji urodzin otrzymasz 25% rabatu na wybraną odzież. Możesz go używać online lub w sklepie stacjonarnym. Będziesz miał 15 dni na jego wykorzystanie. 
  • Od czasu do czasu, w zależności od punktów, które posiadasz jako członek H&M, otrzymasz zniżkę na zakupy. 
  • Jeśli przynosisz ubrania do recyklingu w workach (torby, buty lub akcesoria nie są ważne, tylko tkaniny), otrzymasz cyfrowy kupon ICO o wartości 5 € na zakupy o wartości co najmniej 30 €, który zostanie włączony do Twojego profilu członkowskiego. Aby to zrobić, musisz być członkiem H&M. Równoważność to 1 kupon na torbę, a przy zakupie można zgromadzić kilka kuponów. Na przykład, jeśli dokonasz zakupu za 60 €, będziesz mieć prawo do wykorzystania dwóch kuponów, z którymi uzyskasz zniżkę w wysokości 10 €. Kumulują się one ze sprzedażą, promocjami i bonusami kuponowymi. Wygasa za 6 miesięcy. 
  • Jeśli jesteś dużą rodziną, okazując kartę w kasie, otrzymasz 10% rabatu tylko na odzież dziecięcą.