Wyprzedaż w H&M: triki na tanie ubrania

H&M to szwedzka firma odzieżowa znana z oferowania modnej odzieży i akcesoriów w przystępnych cenach. Firma oferuje szeroką gamę produktów dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt, a także odzież domową i produkty kosmetyczne. 

Jeśli chodzi o wyprzedaże, H&M często ma specjalne okresy wyprzedaży, podczas których oferuje zniżki na szeroki wybór produktów. Okresy wyprzedaży w H&M występują zwykle kilka razy w roku i obejmują zniżki na wybrane produkty ze wszystkich działów. Wyprzedaże obejmują zazwyczaj również produkty z poprzednich sezonów.


Triki na tanie ubrania na wyprzedażach H&M

 

Zwykle w roku występują dwa okresy sprzedaży. Jeden jest na początku roku, który zbiega się z wyprzedażami zimowymi, a drugi w lipcu, będący wyprzedażami letnimi. Jest to sposób na zmniejszenie zapasów z poprzedniego sezonu i zrobienie miejsca na nową kolekcję, ponieważ z reguły nowe kampanie sezonowe rozpoczynają się 3 tygodnie lub miesiąc po rozpoczęciu sprzedaży. 

Aby zdobyć tanie ubrania, możesz wykonać następujące czynności: 

  • Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest bycie członkiem H&M. Aby to zrobić, możesz zarejestrować się w Internecie, w aplikacji lub w sklepach stacjonarnych. Zwykle w pierwszych dniach wyprzedaży H&M oferuje swoim członkom kupon na dodatkowe 10% zniżki na całkowity zakup przecenionych artykułów lub 10%-15% na przeceniony artykuł. Możesz z niej korzystać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w sprzedaży internetowej H&M. 
  • Możesz też poczekać dwa tygodnie po rozpoczęciu wyprzedaży, ponieważ co dwa tygodnie następuje obniżka cen ubrań już przecenionych. Ponadto uwzględniane są nowe produkty, albo z poprzedniego sezonu, albo z nowych produktów, które przybywają, wszystko w zależności od zapasów. 
  • Przed rozpoczęciem wyprzedaży możesz zanieść kilka toreb ubrań, które już na Ciebie nie pasują lub nie nadają się do recyklingu, do jednego ze sklepów stacjonarnych H&M. Do każdej torby otrzymasz kupon o wartości 5 € przy zakupach o wartości co najmniej 30 €, który możesz zgromadzić na bilecie. Na przykład, jeśli kupisz przecenioną odzież za 60 euro, otrzymasz zniżkę w wysokości 10 euro. 
  • Jeśli masz kupony rabatowe (które są kuponami o wartości 4 EUR za każde 150 punktów zdobytych za zakupy), możesz je również wykorzystać jako rabat na zakupy, ponieważ można je łączyć z wyprzedażami. 
  • Jeśli Twoje urodziny zbiegają się z wyprzedażami, H&M podaruje Ci 25% kupon, który możesz dodać do wyprzedaży i wykorzystać zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym. 
  • Dzień przed wyprzedażą możesz sprawdzić, czego naprawdę potrzebujesz w swojej szafie i przejrzeć całą witrynę H&M, aby dodać do zakładek te ubrania, które Twoim zdaniem spełniają Twoje cele, ponieważ następnego dnia będziesz wiedział, czy te, które Cię interesują są zdyskontowane i jeśli pasują do Twojego budżetu. Przede wszystkim należy to zrobić w przypadku sprzedaży dużych rozmiarów H&M, ponieważ są one sprzedawane bardzo często. Ponadto będziesz mógł zobaczyć dostępność w sklepie fizycznym dzięki zastosowaniu wszystkiego, czego szukasz, na wypadek, gdybyś ostatecznie kupił osobiście, chociaż powinieneś wiedzieć, że wszystko, co jest przecenione w Internecie nie zawsze pokrywa się z tym, co ty Jest dyskontowany w sklepie fizycznym, podobnie jak ceny. Więcej przecenionych produktów można znaleźć w sklepie stacjonarnym i odwrotnie. 
  • Latem ubrania zimowe, takie jak kurtki, długie spodnie itp., będą miały większy rabat niż gdyby były wyprzedażami zimowymi, ponieważ zawsze zaleca się kupowanie na odwrót. 
  • Nie zapomnij zajrzeć do działu H&M Home, gdzie znajdziesz przecenione ręczniki lub świece do dekoracji domu. 

Oprócz wyprzedaży są inne pory roku, w których H&M oferuje specjalne rabaty, takie jak Black Friday, Cyber ​​​​Monday, Member Days, czyli dni z wybranymi artykułami z rabatami (zwykle przed wyprzedażami i w innych porach roku) lub oferować rabaty na zakupioną ilość (na przykład 20% rabatu na zakupy powyżej 30 €). Dodatkowo kilka razy w roku dział Kids oferuje zniżki. Są idealne, ponieważ dzieci rosną bardzo szybko.