ABOUT YOU: internetinė mados parduotuvė, prekiaujanti daugybe prekių ženklų

ABOUT YOU – tai internetinė drabužių parduotuvė, įkurta 2018 metais Hamburge, Vokietijoje. Siūlo platų vyrų, moterų ir vaikų drabužių pasirinkimą, įskaitant kasdienius drabužius, suknelių drabužius, maudymosi kostiumėlius, aksesuarus ir batus. Parduotuvė bendradarbiauja su daugybe gerai žinomų ir nusistovėjusių prekių ženklų bei naujais besikuriančiais dizaineriais, kad pasiūlytų platų stilių ir tendencijų pasirinkimą.

Vienas iš ABOUT YOU bruožų yra personalizuota rekomendacijų sistema, padedanti klientams rasti drabužius ir aksesuarus, kurie geriausiai atitinka jų stilių ir pageidavimus. Sistema naudoja duomenis apie pirkimo elgseną, stiliaus nuostatas ir mados tendencijas, kad sukurtų individualizuotas rekomendacijas kiekvienam klientui.

Be to, ABOUT YOU siūlo ir vaizdinės paieškos funkciją, kurioje klientai gali ieškoti drabužių, panašių į jiems patinkančią nuotrauką ar vaizdą. Tai leidžia klientams rasti drabužių, panašių į tuos, kuriuos mato mados žurnaluose ar socialiniuose tinkluose, todėl lengviau rasti ir nusipirkti drabužių internetu.

Parduotuvė taip pat garsėja puikiu klientų aptarnavimu, o gerai apmokyta klientų aptarnavimo komanda gali padėti iškilus bet kokiems klausimams ar rūpesčiams. Be to, ji siūlo nesudėtingą ir lengvą grąžinimo politiką, leidžiančią klientams apsipirkti užtikrintai žinant, kad gali grąžinti bet kokią prekę, kuria nėra visiškai patenkinti.

ABOUT YOU taip pat aktyviai dalyvauja socialinėje žiniasklaidoje, daug sekėjų Instagram ir kitose platformose. Jie naudoja šias platformas norėdami dalytis naujų produktų, mados tendencijų nuotraukomis ir bendrauti su savo auditorija.


Kaip veikia grąžinimas skiltyje ABOUT YOUABOUT YOU grąžinimo politika yra labai lanksti ir paprasta naudoti. Jūs turite 100 dienų grąžinimo laikotarpį nuo pristatymo datos, kad galėtumėte grąžinti bet kokią prekę, kuria nesate visiškai patenkinti, ir tai yra visiškai nemokama. Prekės turi būti grąžinamos tokios pat būklės, kokios buvo gautos, nenaudotos ir su visomis originaliomis etiketėmis bei pakuotėmis.


Norėdami grąžinti, turite naudoti grąžinimo etiketę ir grąžinimo pažymą, kuri yra kartu su užsakymu. Visas prekes turite sudėti į originalią pakuotę, į vidų įtraukti grąžinimo raštelį ir užklijuoti grąžinimo lipduką išorėje. Jei šie dokumentai yra sugadinti arba juos pametėte, galite juos sugeneruoti savo kliento paskyroje. Tada paketas turi būti pristatytas į transporto biurą, kuris skirsis priklausomai nuo šalies, kurioje esate.

Kalbant apie pinigų grąžinimą, gavus grąžinimo pakuotę ir patikrinus, ar ji atitinka grąžinimo sąlygas, ABOUT YOU grąžinsime pinigus ta pačia mokėjimo priemone, kuri buvo naudojama perkant. Pinigai bus grąžinti per 14 darbo dienų.Kaip siuntos veikia skiltyje ABOUT YOUA siunčia BOUT YOUį Belgiją, Vokietiją, Šveicariją, Estiją, Vengriją, Latviją, Lietuvą, Olandiją, Austriją, Lenkiją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Čekiją, Kroatiją, Švediją, Daniją, Suomiją, Airiją, Prancūziją, Italiją, Portugaliją, Graikija ir Ispanija.

Kalbant apie pristatymo laiką, jie skiriasi priklausomai nuo šalies, kurioje esate. Įprastai pristatoma per 1-3 darbo dienas, iki 5 dienų su standartine siuntimo parinktimi. Šiuo metu jie neturi greitojo siuntimo. Svarbu nepamiršti, kad šie pristatymo terminai yra apytiksliai ir gali skirtis priklausomai nuo tokių veiksnių kaip oras ar logistikos problemos arba šalis, kurioje pateikiate užsakymą.

ABOUT YOU yra nemokamas pristatymas, todėl nereikia mokėti minimalios pirkimo sumos, kad tai nieko nekainuotų. Transporto įmonės, kuriomis naudojasi ABOUT YOU, bus skirtingos kiekvienoje šalyje, kurioje ji veikia. Gali atsitikti taip, kad jie atlieka kelių prekių užsakymo dalinius pristatymus, ir taip yra dėl įsigytų prekių prieinamumo, tai yra, jei užsisakėte kelis drabužius ir kai kurių jų nėra sandėlyje, jie jums tuos atsiųs. kurie yra prieinami, kad galėtumėte juos gauti kuo greičiau.

Kai pateiksite užsakymą, galėsite jį stebėti. ABOUT YOU suteikia klientams sekimo numerį, kad jie galėtų stebėti savo užsakymo būseną internete. Klientai taip pat gali gauti užsakymo būsenos atnaujinimus el. paštu arba SMS žinute. Gali atsitikti taip, kad prekės nebus per kelias dienas, todėl gali būti, kad užsakymą gausite keliais pristatymais, kad prekes gautumėte kuo greičiau.Kaip gauti nuolaidų pirkiniams svetainėje ABOUT YOUYra keletas būdų, kaip gauti nuolaidas pirkiniams ABOUT YOU. Kai kurie būdai yra:

  • Nuolaidų kuponai: ABOUT YOU reguliariai siūlo nuolaidų kuponus, kuriuos galima panaudoti perkant. Šiuos kuponus galite rasti svetainėje ABOUT YOU arba jos socialiniuose tinkluose.
  • Pirmo pirkimo nuolaidos: ABOUT YOU dažnai siūlo specialias nuolaidas klientams, pirmą kartą perkantiems internetinėje parduotuvėje. Šias nuolaidas galite rasti pagrindiniame puslapyje ABOUT YOU arba svetainės skiltyje „Akcijos“.
  • Sezoninės nuolaidos: ABOUT YOU taip pat siūlomos nuolaidos ir specialios akcijos išpardavimų sezonų, tokių kaip juodasis penktadienis arba kibernetinis pirmadienis, metu. Šiuos ABOUT YOU nuolaidų kodus galite rasti pagrindiniame puslapyje arba svetainės skiltyje „Akcijos“.
  • Nuolaidos užsiprenumeravus Jūsų naujienlaiškį: Užsisakę naujienlaiškį ABOUT YOU klientai gali gauti pranešimus apie išskirtines nuolaidas, akcijas ir naujus produktus.
  • Nuolaidos sekant socialiniuose tinkluose: ABOUT YOU taip pat siūlo išskirtines nuolaidas ir akcijas klientams, kurie seka parduotuvę savo socialiniuose tinkluose.
  • Naudodami plėtinius interneto naršyklėse, pvz., Honey, kuriuose visada galite matyti aktyvias ABOUR YOU nuolaidas ir kurios nerodomos jų svetainėje.