ABOUT YOU: internetový obchod s módou, ktorý predáva mnoho značiek

ABOUT YOU je internetový obchod s oblečením založený v roku 2018 v Hamburgu v Nemecku. Ponúka široký sortiment oblečenia pre mužov, ženy a deti, vrátane oblečenia na voľný čas, odevov, plaviek, doplnkov a obuvi. Obchod spolupracuje s veľkým množstvom známych a etablovaných značiek, ako aj s novými začínajúcimi dizajnérmi, aby ponúkal široký výber štýlov a trendov. 

Jedným z charakteristických znakov ABOUT YOU je jej personalizovaný systém odporúčaní, ktorý zákazníkom pomáha nájsť oblečenie a doplnky, ktoré najlepšie zodpovedajú ich štýlu a preferenciám. Systém využíva údaje o nákupnom správaní, preferenciách štýlu a módnych trendoch na generovanie personalizovaných odporúčaní pre každého zákazníka. 

Okrem toho ABOUT YOU ponúka aj funkciu vizuálneho vyhľadávania, kde si zákazníci môžu vyhľadať oblečenie, ktoré je podobné fotke alebo obrázku, ktorý sa im páči. Zákazníci tak môžu nájsť oblečenie podobné tým, ktoré vidia v módnych časopisoch alebo na sociálnych sieťach, čo uľahčuje hľadanie a nákup oblečenia online. 

Obchod je tiež známy svojim vynikajúcim zákazníckym servisom s vysoko vyškoleným tímom zákazníckej podpory, ktorý vám pomôže s akýmikoľvek otázkami alebo problémami. Okrem toho ponúka bezproblémovú a jednoduchú politiku vrátenia, vďaka čomu môžu zákazníci nakupovať s dôverou s vedomím, že môžu vrátiť akúkoľvek položku, s ktorou nie sú úplne spokojní. 

ABOUT YOU má tiež silné zastúpenie v sociálnych médiách s veľkou sledovanosťou na Instagrame a iných platformách. Používajú tieto platformy na zdieľanie fotografií nových produktov, módnych trendov a na interakciu so svojím publikom. 


Ako fungujú vrátenia tovaru v ABOUT YOU

 

Zásady vrátenia tovaru ABOUT YOU sú veľmi flexibilné a ľahko sa používajú. Na vrátenie akejkoľvek položky, s ktorou nie ste úplne spokojní, máte lehotu 100 dní od dátumu doručenia a je to úplne zadarmo. Položky musia byť vrátené v rovnakom stave, v akom boli prijaté, nepoužité a so všetkými pôvodnými visačkami a obalmi. 

Ak chcete vrátiť tovar, musíte použiť štítok na vrátenie tovaru a návratku, ktoré sú súčasťou objednávky. Všetky položky musíte vložiť do pôvodného obalu, dovnútra vložiť návratku a nalepiť nálepku na vrátenie von. Ak sú tieto dokumenty poškodené alebo ste ich stratili, môžete si ich vygenerovať vo svojom klientskom účte. Potom musí byť balík doručený prepravnej kancelárii, ktorá sa bude líšiť v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate. 

Čo sa týka vrátenia peňazí, po prijatí vráteného balíka a overení, že spĺňa podmienky vrátenia, spoločnosť ABOUT YOU pristúpi k vráteniu peňazí rovnakým platobným prostriedkom, aký ste použili pri nákupe. Vrátenie peňazí sa uskutoční do 14 pracovných dní. 

 

Ako fungujú zásielky v ABOUT YOU

 

ABOUT YOU zasielame do Belgicka, Nemecka, Švajčiarska, Estónska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Holandska, Rakúska, Poľska, Rumunska, Slovenska, Slovinska, Českej republiky, Chorvátska, Švédska, Dánska, Fínska, Írska, Francúzska, Talianska, Portugalska, Grécko a Španielsko. 

Pokiaľ ide o dodacie lehoty, líšia sa v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate. Zvyčajne sa dodávka uskutoční do 1-3 pracovných dní, maximálne 5 dní so štandardnou možnosťou dopravy. Momentálne nemajú expresnú prepravu. Je dôležité mať na pamäti, že tieto dodacie lehoty sú odhadované a môžu sa líšiť v závislosti od faktorov, ako je počasie alebo logistické problémy, alebo krajina, v ktorej zadávate objednávku. 

Na ABOUT YOU je doprava zadarmo, takže nemusíte robiť minimálnu sumu nákupu, aby vás to nič nestálo. Dopravné spoločnosti, ktoré spoločnosť ABOUT YOU využíva, sa budú líšiť v každej krajine, v ktorej pôsobí. Môže sa stať, že zrealizujú čiastočné dodávky objednávky s viacerými produktmi, a to z dôvodu dostupnosti zakúpeného tovaru, teda ak ste si objednali viacero odevov a niektoré z nich nie sú na sklade, pošlú vám tie. ktoré sú k dispozícii, aby ste ich mohli mať čo najskôr. 

Keď zadáte objednávku, budete ju môcť sledovať. ABOUT YOU poskytuje zákazníkom sledovacie číslo, aby mohli sledovať stav svojej objednávky online. Zákazníci môžu tiež dostávať aktualizácie stavu objednávky prostredníctvom e-mailu alebo SMS. Môže sa stať, že tovar nebude dostupný o niekoľko dní, takže sa môže stať, že svoju objednávku dostanete v niekoľkých dodávkach, aby ste tovar dostali čo najskôr. 

 

Ako získať zľavy na nákupy v ABOUT YOU


Existuje niekoľko spôsobov, ako získať zľavy na nákup v ABOUT YOU. Niektoré zo spôsobov sú: 

  • Zľavové kupóny: ABOUT YOU pravidelne ponúka zľavové kupóny, ktoré je možné uplatniť pri nákupe. Tieto kupóny nájdete na webovej stránke ABOUT YOU alebo prostredníctvom jej sociálnych sietí. 
  • Zľavy na prvý nákup: ABOUT YOU často ponúka špeciálne zľavy pre zákazníkov, ktorí uskutočnia svoj prvý nákup v internetovom obchode. Tieto zľavy nájdete na domovskej stránke ABOUT YOU alebo v sekcii „Akcie“ na webovej stránke. 
  • Sezónne zľavy: ABOUT YOU tiež ponúka zľavy a špeciálne akcie počas výpredajových sezón, ako je Black Friday alebo Cyber Monday. Tieto zľavové kódy ABOUT YOU nájdete na domovskej stránke alebo v sekcii „Akcie“ na webe. 
  • Zľavy prihlásením sa na odber newslettera: Prihlásením sa na odber newslettera ABOUT YOU môžu zákazníci dostávať upozornenia o exkluzívnych zľavách, akciách a nových produktoch. 
  • Zľavy pre sledovanie na sociálnych sieťach: ABOUT YOU ponúka aj exkluzívne zľavy a akcie pre zákazníkov, ktorí sledujú obchod na svojich sociálnych sieťach. 
  • Prostredníctvom rozšírení v internetových prehliadačoch, ako je napríklad Honey, v ktorých vždy vidíte aktívne zľavy ABOUT YOU a ktoré sa na ich stránke nezobrazujú.