ABOUT YOU: internetový obchod s módou, který prodává mnoho značek

ABOUT YOU je internetový obchod s oblečením založený v roce 2018 v německém Hamburku. Nabízí širokou škálu oblečení pro muže, ženy a děti, včetně oblečení pro volný čas, společenského oblečení, plavek, doplňků a obuvi. Obchod spolupracuje s velkým množstvím známých a zavedených značek i s novými začínajícími designéry a nabízí široký výběr stylů a trendů. 

Jedním z charakteristických znaků ABOUT YOU je systém personalizovaných doporučení, který zákazníkům pomáhá najít oblečení a doplňky, které nejlépe vyhovují jejich stylu a preferencím. Systém využívá údaje o nákupním chování, preferencích stylu a módních trendech ke generování personalizovaných doporučení pro každého zákazníka. 

Kromě toho ABOUT YOU nabízí také funkci vizuálního vyhledávání, kdy zákazníci mohou hledat oblečení, které je podobné fotografii nebo obrázku, který se jim líbí. Zákazníci tak mohou najít oblečení podobné tomu, které vidí v módních časopisech nebo na sociálních sítích, což usnadňuje hledání a nákup oblečení online. 

Obchod je také známý svým vynikajícím zákaznickým servisem s vysoce vyškoleným týmem zákaznické podpory, který je k dispozici, aby vám pomohl s jakýmikoli dotazy nebo problémy. Kromě toho nabízí bezproblémovou a snadnou politiku vracení, což zákazníkům umožňuje nakupovat s důvěrou s vědomím, že mohou vrátit jakoukoli položku, se kterou nejsou zcela spokojeni. 

ABOUT YOU má také silné zastoupení na sociálních sítích s velkou sledovaností na Instagramu a dalších platformách. Používají tyto platformy ke sdílení fotografií nových produktů, módních trendů a k interakci se svým publikem. 


Jak funguje vracení v ABOUT YOU

 

Zásady vrácení zboží ABOUT YOU jsou velmi flexibilní a snadno použitelné. Máte lhůtu 100 dnů od data doručení na vrácení jakéhokoli zboží, se kterým nejste zcela spokojeni, a je to zcela zdarma. Položky musí být vráceny ve stejném stavu, v jakém byly obdrženy, nepoužité a se všemi původními štítky a obaly. 

Pro vrácení musíte použít návratový štítek a návratku, které jsou součástí objednávky. Všechny položky musíte vložit do původního obalu, dovnitř vložit zpáteční lístek a nalepit zpáteční nálepku ven. Pokud jsou tyto dokumenty poškozeny nebo jste je ztratili, můžete si je vygenerovat ve svém klientském účtu. Poté musí být balík doručen přepravní kanceláři, která se bude lišit v závislosti na zemi, ve které se nacházíte. 

Pokud jde o vrácení peněz, jakmile obdržíme zpáteční balíček a ověříme, že splňuje podmínky vrácení, společnost ABOUT YOU přistoupí k vrácení peněz stejným platebním prostředkem, který byl použit při nákupu. Vrácení peněz bude provedeno do 14 pracovních dnů. 

 

Jak fungují zásilky v ABOUT YOU

 

ABOUT YOU zasílá do Belgie, Německa, Švýcarska, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Nizozemska, Rakouska, Polska, Rumunska, Slovenska, Slovinska, České republiky, Chorvatska, Švédska, Dánska, Finska, Irska, Francie, Itálie, Portugalska, Řecko a Španělsko. 

Pokud jde o dodací lhůty, liší se v závislosti na zemi, ve které se nacházíte. Obvykle je doručení provedeno do 1-3 pracovních dnů, maximálně 5 dnů se standardní možností dopravy. V tuto chvíli nemají expresní zásilku. Je důležité mít na paměti, že tyto dodací lhůty jsou odhadované a mohou se lišit v závislosti na faktorech, jako je počasí nebo logistické problémy, nebo na zemi, ve které zadáváte objednávku. 

Na ABOUT YOU je doprava zdarma, takže nemusíte skládat minimální částku nákupu, aby vás to nic nestálo. Dopravní společnosti, které ABOUT YOU využívá, se budou v každé zemi, ve které působí, lišit. Může se stát, že provedou dílčí dodávky objednávky s více produkty, a to z důvodu dostupnosti zakoupeného zboží, tedy pokud jste si objednali více oděvů a některé z nich nejsou skladem, zašlou vám je. které jsou k dispozici, abyste je mohli mít co nejdříve. 

Když zadáte svou objednávku, budete ji moci sledovat. ABOUT YOU poskytuje zákazníkům sledovací číslo, aby mohli online sledovat stav své objednávky. Zákazníci mohou také dostávat aktualizace stavu objednávky prostřednictvím e-mailu nebo SMS. Může se stát, že zboží nebude dostupné za několik dní, takže se může stát, že svou objednávku obdržíte v několika zásilkách, abyste zboží obdrželi co nejdříve. 

 

Jak získat slevy na nákupy v ABOUT YOU

 

Existuje několik způsobů, jak získat slevy na nákupy v ABOUT YOU. Některé ze způsobů jsou: 

  • Slevové kupóny: ABOUT YOU pravidelně nabízí slevové kupóny, které lze uplatnit při nákupu. Tyto kupóny lze nalézt na webu ABOUT YOU nebo prostřednictvím jeho sociálních sítí. 
  • Slevy na první nákup: ABOUT YOU často nabízí speciální slevy pro zákazníky, kteří provedou svůj první nákup v internetovém obchodě. Tyto slevy naleznete na domovské stránce ABOUT YOU nebo v sekci „Akce“ na webu. 
  • Sezónní slevy: ABOUT YOU také nabízí slevy a speciální akce během prodejních sezón, jako je Black Friday nebo Cyber Monday. Tyto slevové kódy ABOUT YOU naleznete na domovské stránce nebo v sekci „Akce“ na webu. 
  • Slevy přihlášením k odběru newsletteru: Přihlášením k odběru newsletteru ABOUT YOU mohou zákazníci dostávat upozornění na exkluzivní slevy, akce a nové produkty. 
  • Slevy pro sledování na sociálních sítích: ABOUT YOU také nabízí exkluzivní slevy a akce pro zákazníky, kteří sledují obchod na svých sociálních sítích. 
  • Prostřednictvím rozšíření v internetových prohlížečích, jako je Honey, ve kterých můžete neustále vidět aktivní slevy ABOUT YOU a které se na jejich webu nezobrazují.