ABOUT YOU: tiešsaistes modes veikals, kas pārdod daudzus zīmolus

ABOUT YOU ir tiešsaistes apģērbu veikals, kas dibināts 2018. gadā Hamburgā, Vācijā. Piedāvā plašu apģērbu klāstu vīriešiem, sievietēm un bērniem, tostarp ikdienas apģērbu, kleitu apģērbu, peldkostīmus, aksesuārus un apavus. Veikals sadarbojas ar daudziem labi zināmiem un atzītiem zīmoliem, kā arī jauniem, topošajiem dizaineriem, lai piedāvātu plašu stilu un tendenču izvēli. 

Viena no ABOUT YOU raksturīgajām iezīmēm ir tās personalizētā ieteikumu sistēma, kas palīdz klientiem atrast apģērbu un aksesuārus, kas vislabāk atbilst viņu stilam un vēlmēm. Sistēma izmanto datus par pirkšanas uzvedību, stila vēlmēm un modes tendencēm, lai katram klientam izveidotu personalizētus ieteikumus. 

Papildus ABOUT YOU piedāvā arī vizuālās meklēšanas funkciju, kurā klienti var meklēt sev tīkamam fotoattēlam vai attēlam līdzīgus apģērbus. Tas ļauj klientiem atrast apģērbu, kas ir līdzīgs tiem, ko viņi redz modes žurnālos vai sociālajos tīklos, tādējādi atvieglojot apģērbu atrašanu un iegādi tiešsaistē. 

Veikals ir arī pazīstams ar savu lielisko klientu apkalpošanu, un tajā ir pieejama augsti apmācīta klientu atbalsta komanda, kas var palīdzēt ar visiem jautājumiem vai bažām. Turklāt tā piedāvā bezrūpīgu un vienkāršu atgriešanas politiku, ļaujot klientiem iepirkties ar pārliecību, zinot, ka viņi var atgriezt jebkuru preci, ar kuru viņi nav pilnībā apmierināti. 

ABOUT YOU ir arī spēcīga sociālo mediju klātbūtne ar lielu sekotāju skaitu Instagram un citās platformās. Viņi izmanto šīs platformas, lai kopīgotu jaunu produktu fotoattēlus, modes tendences un sazinātos ar savu auditoriju. 


Kā darbojas atgriešana sadaļā ABOUT YOU


ABOUT YOU atgriešanas politika ir ļoti elastīga un viegli lietojama. Jums ir 100 dienu atgriešanas periods no piegādes datuma, lai atgrieztu jebkuru preci, ar kuru neesat pilnībā apmierināts, un tas ir pilnīgi bez maksas. Preces ir jāatgriež tādā pašā stāvoklī, kādā tās tika saņemtas, nelietotas un ar visām oriģinālajām etiķetēm un iepakojumu. 

Lai veiktu atgriešanu, jums jāizmanto atgriešanas etiķete un atgriešanas piezīme, kas ir iekļauta pasūtījumā. Visas preces ir jāievieto oriģinālajā iepakojumā, jāiekļauj atgriešanas dokuments un jāpielīmē atgriešanas uzlīme ārpusē. Ja šie dokumenti ir bojāti vai esat tos pazaudējuši, varat tos ģenerēt savā klienta kontā. Pēc tam paka ir jānogādā transporta birojā, kas mainīsies atkarībā no valsts, kurā atrodaties. 

Attiecībā uz naudas atmaksu, tiklīdz atgriešanas paka ir saņemta un pārbaudīta, vai tā atbilst atgriešanas nosacījumiem, ABOUT YOU veiks naudas atmaksu, izmantojot to pašu maksāšanas līdzekli, ko izmantojāt pirkumam. Atmaksa tiks veikta 14 darba dienu laikā. 

 

Kā sūtījumi darbojas sadaļā ABOUT YOU


ABOUT YOU sūta uz Beļģiju, Vāciju, Šveici, Igauniju, Ungāriju, Latviju, Lietuvu, Nīderlandi, Austriju, Poliju, Rumāniju, Slovākiju, Slovēniju, Čehiju, Horvātiju, Zviedriju, Dāniju, Somiju, Īriju, Franciju, Itāliju, Portugāli, Grieķija un Spānija. 

Kas attiecas uz piegādes laiku, tie atšķiras atkarībā no valsts, kurā atrodaties. Parasti piegāde tiek veikta 1-3 darba dienu laikā, maksimums 5 dienas ar standarta piegādes iespēju. Šobrīd viņiem nav ātrās piegādes. Ir svarīgi paturēt prātā, ka šie piegādes laiki ir aptuveni un var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā laikapstākļi vai loģistikas problēmas, vai valsts, kurā veicat pasūtījumu. 

Vietnē ABOUT YOU ir bezmaksas piegāde, tāpēc jums nav jāveic minimālā pirkuma summa, lai tas jums neko nemaksātu. Transporta uzņēmumi, ko izmanto ABOUT YOU, būs atšķirīgi katrā valstī, kurā tas darbojas. Var gadīties, ka viņi veic daļējas pasūtījuma piegādes ar vairākām precēm, un tas ir saistīts ar iegādāto preču pieejamību, tas ir, ja esat pasūtījis vairākus apģērba gabalus un daži no tiem nav noliktavā, viņi jums nosūtīs tos. kas ir pieejami, lai jūs varētu saņemt pēc iespējas ātrāk. 

Veicot pasūtījumu, varēsiet to izsekot. ABOUT YOU nodrošina klientiem izsekošanas numuru, lai viņi tiešsaistē varētu pārraudzīt pasūtījuma statusu. Klienti var arī saņemt pasūtījuma statusa atjauninājumus pa e-pastu vai SMS. Var gadīties, ka prece nav pieejama dažu dienu laikā, tāpēc var gadīties, ka pasūtījumu saņemat vairākās piegādēs, lai preces saņemtu pēc iespējas ātrāk. 

 

Kā saņemt atlaides pirkumiem vietnē ABOUT YOU


Ir vairāki veidi, kā saņemt atlaides pirkumiem vietnē ABOUT YOU. Daži no veidiem ir: 

  • Atlaižu kuponi: ABOUT YOU regulāri piedāvā atlaižu kuponus, kurus var izmantot pirkuma veikšanas brīdī. Šos kuponus var atrast vietnē ABOUT YOU vai tās sociālajos tīklos. 
  • Pirmā pirkuma atlaides: ABOUT YOU bieži piedāvā īpašas atlaides klientiem, kas veic pirmo pirkumu interneta veikalā. Ar šīm atlaidēm var iepazīties mājaslapā ABOUT YOU vai mājaslapas sadaļā "Akcijas". 
  • Sezonas atlaides: ABOUT YOU piedāvā arī atlaides un īpašas akcijas izpārdošanas sezonās, piemēram, Melnajā piektdienā vai Kiberpirmdienā. Šos ABOUT YOU atlaižu kodus var atrast mājaslapā vai mājaslapas sadaļā "Akcijas". 
  • Atlaides, abonējot jūsu biļetenu: Abonējot biļetenu ABOUT YOU, klienti var saņemt paziņojumus par ekskluzīvām atlaidēm, akcijām un jauniem produktiem. 
  • Atlaides sekošanai sociālajos tīklos: ABOUT YOU piedāvā arī ekskluzīvas atlaides un akcijas klientiem, kuri seko veikalam savos sociālajos tīklos. 
  • Izmantojot paplašinājumus interneta pārlūkprogrammās, piemēram, Honey, kuros jūs vienmēr varat redzēt aktīvās ABOUT YOU atlaides un kas neparādās viņu vietnē.