Mango: styl i jakość. Jak uzyskać zniżki

Mango to hiszpańska firma odzieżowa założona w 1984 roku przez braci Isaka Andica i Nahmana Andica. Firma zaczynała jako mały sklep odzieżowy w Barcelonie i stała się globalną marką z ponad 2200 sklepami w 110 krajach. Działa online w ponad 100 krajach, w tym w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Mango oferuje szeroką gamę odzieży i akcesoriów dla mężczyzn, kobiet, nastolatków, dzieci i do domu. Marka stawia na nowoczesne i ponadczasowe projekty z miejskim akcentem. Kolekcje obejmują na ogół odzież, obuwie i akcesoria. Linia ubrań dla nastolatków nazywa się „Teen”, linia dziecięca „Kids”, a linia domowa „Home”.

W dziale dla kobiet , oprócz sprzedawanych marek, takich jak Intimissimi i Rituals, możesz znaleźć model plus size. Ponadto marka wprowadza również specjalne kolekcje i współpracuje z projektantami i celebrytami.

Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, Mango podjęło szereg działań, aby zminimalizować swój wpływ na środowisko. Firma wdrożyła politykę „zrównoważonej mody” i wprowadziła na rynek linię odzieży „Committed”, wykonaną ze zrównoważonych materiałów. Ponadto Mango przyjęło cykliczne podejście do swojego łańcucha dostaw, w którym dąży do zmniejszenia ilości odpadów i maksymalnego wykorzystania zasobów.

Jak działają przesyłki w Mango

Mango oferuje przesyłki międzynarodowe, które są obsługiwane przez zewnętrzną firmę kurierską. Czas dostawy różni się w zależności od kraju docelowego i wybranej metody wysyłki. Ogólnie rzecz biorąc, przesyłki w Hiszpanii trwają od 2 do 5 dni roboczych, a przesyłki międzynarodowe od 3 do 10 dni roboczych.

Klienci mogą wybrać jedną z kilku metod wysyłki podczas składania zamówienia online, w tym przesyłkę standardową, przesyłkę ekspresową i wysyłkę do sklepu Mango. Koszt wysyłki różni się w zależności od metody i kraju docelowego.

Dostawa w Mango jest bezpłatna przy zamówieniach powyżej 30 EUR w Hiszpanii i od 50 € dla innych krajów. Wysyłka ekspresowa jest dodatkowo płatna i gwarantuje realizację zamówienia w krótszym czasie. Wysyłka do sklepu Mango jest bezpłatna i umożliwia klientom odbiór zamówienia w wybranym sklepie Mango.

Klienci mogą śledzić status swojego zamówienia i śledzenie online informacje za pośrednictwem linku śledzenia przesłanego pocztą elektroniczną po złożeniu zamówienia.


Jak działają zwroty w Mango

Polityka zwrotów firmy Mango umożliwia klientom zwrot produktów zakupionych w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Są okresy w roku, w których ten czas powrotu może się wydłużyć. Produkty muszą być w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu, z metkami i fakturą. Niektóre artykuły nie podlegają wymianie ani zwrotowi ze względów higienicznych: maseczki, żele, przybory toaletowe, bielizna, bielizna i kolczyki. Zapachy, świece i inne kosmetyki należy zwrócić w oryginalnym, zapieczętowanym opakowaniu.

Należy pamiętać, że niektóre produkty mogą podlegać innym zasadom zwrotów, na przykład produkty promocyjne lub produkty spersonalizowane. Spersonalizowanych lub aranżowanych przedmiotów nie można wymieniać ani zwracać, ponieważ są one wykonane wyłącznie dla Ciebie i nie można ich ponownie wystawić.

Możesz zwrócić produkty zakupione przez Internet na trzy sposoby: udając się do sklepu stacjonarnego Mango z towarem i formularzem zwrotu; odesłanie paczki z odzieżą, którą chcesz zwrócić lub wymienić, wraz z formularzem zwrotu w punkcie dostawy i umieszczenie etykiety zwrotnej poza zamówieniem; lub odbiór w domu, procedura taka sama jak poprzednia, ale bez naklejania naklejki. Wszystkie te rodzaje zwrotów są bezpłatne.

Gdy Mango otrzyma Twój zwrot w swoich obiektach, przystąpi do zwrotu pełnej kwoty za zwrócony produkt. Otrzymasz go w ciągu od 3 do 12 dni roboczych, w zależności od Twojej instytucji finansowej. W przypadku zwrotów w sklepach stacjonarnych pełna kwota zwracanego produktu zostanie zwrócona w oryginalnej formie płatności.

Jak uzyskać zniżki na Mango

Istnieje kilka sposoby na uzyskanie zniżek w Mango. Niektóre z najczęstszych sposobów to:

  1. Subskrybuj biuletyn Mango: subskrybenci biuletynu Mango otrzymują ekskluzywne oferty i kody rabatowe pocztą elektroniczną.

  2. Korzystanie z kodów promocyjnych: Mango regularnie oferuje kody promocyjne, które można wykorzystać online podczas składania zamówienia w celu uzyskania rabatu. Kody te są zwykle dostępne na stronie głównej sklepu internetowego Mango lub na stronach z kuponami.

  3. Uczestnicz w wydarzeniach promocyjnych: Mango często oferuje rabaty i promocje Specjalne wydarzenia, takie jak Czarny piątek, Cyber Poniedziałek, Boże Narodzenie i inne ważne daty.

  4. Korzystaj z kart lojalnościowych Mango Likes: Mango oferuje ten program lojalnościowy dla swoich stałych klientów, w którym punkty można gromadzić na zakupy i wymieniać na zniżki. za każde wydane euro otrzymujesz 10 polubień. Polubienia Możesz wymieniać na rabaty w sklepie stacjonarnym i internetowym, na doświadczenia lub darowizny na rzecz projektów solidarnościowych.

  5. Korzystaj z rozszerzeń przeglądarki internetowej: tam to rozszerzenia, które można dodać do przeglądarek internetowych, które umożliwiają wyszukiwanie kuponów i kodów rabatowych Mango, które są aktywne, ale nie pojawiają się w sklepie internetowym. Przykładem może być Honey.

To to ważne Pamiętaj, że rabaty i promocje mogą się różnić w zależności od kraju i sklepu, dlatego zalecamy sprawdzenie oficjalnej strony internetowej Mango lub zapytanie w sklepach stacjonarnych o aktualne informacje.