Sinsay: ako získať zľavy

Sinsay je značka oblečenia a doplnkov pre mladých ľudí, ktorá patrí do poľskej skupiny LPP (ktorú tvoria Sinsay, Home, Mohito, Reserved a Cropp). Bola založená v roku 2012 a stala sa jednou z najpopulárnejších módnych značiek v Poľsku a svoju prítomnosť rozšírila aj do ďalších krajín Európy a Ázie. Pôsobia online v 16 krajinách. 

Sinsay sa vyznačuje ponukou oblečenia a doplnkov za dostupné ceny, s mladistvým a moderným štýlom. Inšpiruje sa najnovšími módnymi trendmi a snaží sa ich inovatívnym spôsobom prispôsobiť svojim produktom. Okrem toho si vybudovala silné postavenie na sociálnych médiách a spolupracuje s influencermi a celebritami na propagácii svojich produktov. 

Sinsay vyniká svojim záväzkom k udržateľnosti a životnému prostrediu. Zaviedla rôzne iniciatívy na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie, ako je používanie trvalo udržateľných materiálov pri výrobe svojich odevov a podpora etických výrobných postupov. Okrem toho uviedol na trh odevný rad vyrobený z recyklovaných materiálov a spolupracoval s organizáciami, ktoré bojujú za ochranu prírody. 


Ako funguje návrat v Sinsay

 

Lehota na vrátenie v Sinsay je 30 dní od dátumu uvedeného na potvrdenke o doručení a proces vrátenia od prijatia vráteného nákupu do skladu až do vrátenia peňazí môže byť približne 14 dní. Tieto termíny sú všeobecné, hoci počet dní sa môže v niektorých krajinách líšiť. 

Ak chcete vrátiť položku alebo niekoľko položiek, ktoré nie sú dobré alebo sa vám nepáčia zakúpené online, musíte vyplniť formulár na vrátenie, ktorý nájdete v zákazníckom paneli. Následne dostanete návratový štítok maximálne do 24 hodín. Za týmto účelom produkty, ktoré chcete vrátiť, nesmú byť použité a musia mať pôvodné štítky. 

Tovar musíte pribaliť k faktúre, ktorú budete mať v e-maile s potvrdením objednávky. Následne musíte objednávku odoslať cez kuriérsku spoločnosť (v každej krajine je to iná spoločnosť). Doklad o odoslaní balíka, ktorý dostanete od kuriérskej spoločnosti, musíte uschovať až do vrátenia peňazí. 

Ak chcete vykonať niekoľko vrátení niekoľkých objednávok, môžete to urobiť. Aby ste to dosiahli, budete musieť odevy každej objednávky zabaliť do rôznych balíkov a vložiť ich do balíka spolu s formulárom na vrátenie tovaru a faktúrami. 

V krajinách, ktoré majú fyzický obchod Sinsay, môžu tovar vrátiť aj v obchodoch predložením tlačenej alebo elektronickej faktúry. 

 

Ako fungujú zásielky v Sinsay

 

V závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate, budú mať dodávky Sinsay rôzne podmienky a prepravné spoločnosti. 

Ak zadáte objednávku v krajine, ktorá má fyzickú predajňu Sinsay, budete mať možnosť bezplatne si objednávku vyzdvihnúť v predajni. Čakacia doba v tomto režime je od 3 do 5 pracovných dní a na vyzdvihnutie bude trvať maximálne 14 dní. Ak však zadáte objednávku online v krajine, kde sú sklady Sinsay, bude to trvať 2 až 7 pracovných dní, ale ak nakupujete v krajine, kde funguje iba online, doručenie môže trvať až 11 dní. 

Ak chcete získať budú mať dodávky Sinsay rôzne podmienky bezplatnú dopravu v Sinsay, bude to závisieť od krajiny, v ktorej sa nachádzate, ale budete musieť zadať minimálnu objednávku, ktorá sa pohybuje medzi 25 až 30 EUR. Ak je objednávka menšia, cena sa pohybuje medzi 3 € alebo 4 €, ak je zásielka štandardná (drahšia, ak je expresná). 

Po zadaní objednávky dostanete sledovacie číslo, pomocou ktorého budete vedieť, kde sa vaša objednávka nachádza. Kuriérska spoločnosť sa pokúsi doručiť objednávku raz až dvakrát. V závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate, budú existovať určité alebo iné podmienky. 

Ak ste sa pri zadávaní objednávky pomýlili, či už vo veľkostiach, objednaných položkách alebo adrese, nebudete ju môcť upraviť. Po zadaní objednávky máte iba pätnásť minút na to, aby ste ju zrušili a mohli správne zadať novú objednávku. 

 

Ako získať zľavy na Sinsay

 

Zľavový kód Sinsay na svoj prvý nákup môžete získať prihlásením sa na odber ich newslettera. V závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate, získate zľavu Sinsay vo výške 10 %, 15 % alebo 20 %. Ak sa chcete prihlásiť na odber noviniek, stačí zadať svoj e-mail a oni vám pošlú e-mail so zľavovým kódom. 

Okrem toho majú často na svojich stránkach akcie na vybrané položky alebo zľavové kódy, ktoré sa dajú uplatniť v procese nákupu. Na druhej strane si môžete pomocou rozšírení vo webovom prehliadači skontrolovať, či existujú nejaké aktívne zľavové kupóny Sinsay, ktoré sa nezobrazujú na webe. Môžete použiť Honey, aby ste to zistili.