Sinsay: jak uzyskać zniżki

Sinsay to marka odzieży i akcesoriów dla młodzieży należąca do polskiej grupy LPP (tworzonych przez Sinsay, Home, Mohito, Reserved i Cropp). Założona w 2012 roku stała się jedną z najpopularniejszych marek modowych w Polsce i rozszerzyła swoją obecność na inne kraje Europy i Azji. Działają online w 16 krajach. 

Sinsay charakteryzuje się oferowaniem odzieży i akcesoriów w przystępnych cenach, o młodzieżowym i nowoczesnym stylu. Inspiruje się najnowszymi trendami w modzie i stara się w innowacyjny sposób dostosowywać je do swoich produktów. Ponadto rozwinęła silną obecność w mediach społecznościowych i współpracuje z influencerami i celebrytami, aby promować swoje produkty. 

Sinsay wyróżnia się zaangażowaniem w zrównoważony rozwój i środowisko. Wdrożyła różne inicjatywy mające na celu zmniejszenie wpływu na środowisko, takie jak stosowanie zrównoważonych materiałów do produkcji odzieży i promowanie etycznych praktyk produkcyjnych. Ponadto wprowadził na rynek linię odzieży wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu i współpracował z organizacjami walczącymi o ochronę przyrody. 


Jak działają zwroty w Sinsay

 

Termin zwrotu w Sinsay wynosi 30 dni od daty wskazanej na dowodzie dostawy, a proces zwrotu, od momentu otrzymania zwracanego zakupu do magazynu do momentu zwrotu pieniędzy, może wynieść około 14 dni. Terminy te są ogólne, chociaż liczba dni może się różnić w niektórych krajach. 

Aby zwrócić rzecz lub kilka rzeczy, które nie są dobre lub nie podobają Ci się zakupione online, musisz wypełnić formularz zwrotu, który znajdziesz w panelu klienta. Następnie otrzymasz etykietę zwrotną w ciągu maksymalnie 24 godzin. W tym celu produkty, które chcesz zwrócić, nie mogą być używane i posiadać oryginalne metki. 

Musisz zapakować przedmioty wraz z fakturą, którą otrzymasz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Następnie należy wysłać zamówienie za pośrednictwem firmy kurierskiej (w każdym kraju jest to inna firma). Dokument nadania przesyłki otrzymany od firmy kurierskiej należy zachować do momentu otrzymania zwrotu pieniędzy. 

Jeśli chcesz dokonać kilku zwrotów kilku zamówień, możesz to zrobić. Aby to zrobić, będziesz musiał zapakować ubrania z każdego zamówienia w różne paczki i umieścić je w paczce razem z formularzem zwrotu i fakturami. 

W przypadku krajów, które mają fizyczny sklep Sinsay, mogą również dokonywać zwrotów w sklepach, przedstawiając fakturę wydrukowaną lub elektroniczną. 

 

Jak działają przesyłki w Sinsay

 

W zależności od kraju, w którym się znajdujesz, dostawy Sinsay będą miały różne warunki i firmy transportowe. 

Jeśli złożysz zamówienie w kraju, w którym znajduje się fizyczny sklep Sinsay, będziesz mieć możliwość bezpłatnego odebrania zamówienia w sklepie. Czas oczekiwania w tym trybie wynosi od 3 do 5 dni roboczych, a na odbiór będzie maksymalnie 14 dni. Jeśli jednak złożysz zamówienie online w kraju, w którym znajdują się magazyny Sinsay, zajmie to od 2 do 7 dni roboczych, ale jeśli kupisz w kraju, w którym działa tylko online, otrzymanie zamówienia może zająć do 11 dni. 

Aby otrzymać bezpłatną wysyłkę w Sinsay, będzie to zależeć od kraju, w którym się znajdujesz, ale będziesz musiał złożyć minimalne zamówienie, które wynosi od 25 € do 30 €. Jeśli zamówienie jest mniejsze, koszt wynosi od 3 € do 4 €, jeśli przesyłka jest standardowa (droższa, jeśli jest ekspresowa). 

Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer śledzenia, dzięki któremu będziesz mógł wiedzieć, gdzie znajduje się Twoje zamówienie. Firma kurierska podejmie próbę dostarczenia zamówienia od jednego do dwóch razy. W zależności od kraju, w którym się znajdujesz, będą obowiązywać pewne lub inne warunki. 

Jeśli popełniłeś błąd podczas składania zamówienia, czy to w rozmiarach, zamawianych przedmiotach czy adresie, nie będziesz mógł go zmodyfikować. Masz tylko piętnaście minut po złożeniu zamówienia, aby je anulować i móc poprawnie złożyć nowe zamówienie. 

 

Jak uzyskać zniżki na Sinsay

 

Możesz otrzymać kod rabatowy Sinsay na pierwszy zakup, subskrybując ich biuletyn. W zależności od kraju, w którym się znajdujesz, otrzymasz zniżkę Sinsay w wysokości 10%, 15% lub 20%. Aby zapisać się do newslettera, wystarczy podać swój adres e-mail, a oni wyślą Ci e-mail z kodem rabatowym. 

Ponadto często na swojej stronie internetowej zamieszczają promocje na wybrane pozycje lub kody rabatowe, które można zastosować w procesie zakupowym. Z drugiej strony możesz użyć rozszerzeń w swojej przeglądarce internetowej, aby sprawdzić, czy są jakieś aktywne kupony rabatowe Sinsay, które nie są wyświetlane w sieci. Możesz użyć Honey, aby się dowiedzieć.