Sinsay: kā iegūt atlaides

Sinsay ir apģērbu un aksesuāru zīmols jauniešiem, kas pieder Polijas grupai LPP (ko veido Sinsay, Home, Mohito, Reserved un Cropp). Dibināts 2012. gadā, tas ir kļuvis par vienu no populārākajiem modes zīmoliem Polijā un paplašinājis savu klātbūtni arī citās Eiropas un Āzijas valstīs. Tie darbojas tiešsaistē 16 valstīs. 

Sinsay raksturo apģērbu un aksesuāru piedāvājums par pieņemamām cenām, jauneklīgā un modernā stilā. Viņš iedvesmojas no jaunākajām modes tendencēm un cenšas tās pielāgot saviem produktiem novatoriskā veidā. Turklāt viņa ir attīstījusi spēcīgu klātbūtni sociālajos medijos un sadarbojas ar ietekmētājiem un slavenībām, lai reklamētu savus produktus. 

Sinsay izceļas ar savu apņemšanos ievērot ilgtspējību un vidi. Tā ir īstenojusi dažādas iniciatīvas, lai samazinātu ietekmi uz vidi, piemēram, ilgtspējīgu materiālu izmantošana apģērbu ražošanā un ētiskas ražošanas prakses veicināšana. Turklāt viņš ir uzsācis apģērbu līniju, kas izgatavots no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, un sadarbojies ar organizācijām, kas cīnās par dabas saglabāšanu.


Kā atgriešana darbojas Sinsay

 

Atgriešanas termiņš Sinsay ir 30 dienas no piegādes čekā norādītā datuma un atgriešanas process no brīža, kad Jūsu atgrieztais pirkums tiek saņemts noliktavā līdz naudas atgriešanai, var būt aptuveni 14 dienas. Šie termiņi ir vispārīgi, lai gan dienu skaits dažās valstīs var atšķirties. 

Lai atgrieztu preci vai vairākas preces, kas nav labas vai jums nepatīk, ja iegādāta tiešsaistē, ir jāaizpilda atgriešanas veidlapa, ko atradīsit klientu panelī. Pēc tam jūs saņemsiet atgriešanas etiķeti ne ilgāk kā 24 stundu laikā. Lai to izdarītu, preces, kuras vēlaties atgriezt, nedrīkst būt lietotas un tām jābūt oriģinālajām etiķetēm. 

Preces ir jāiepako ar rēķinu, kas būs norādīts pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Tad jums ir jānosūta pasūtījums ar kurjerpasta starpniecību (katrā valstī tas ir atšķirīgs uzņēmums). Pakas nosūtīšanas dokuments, ko saņemat no kurjerpasta, ir jāsaglabā līdz atmaksas saņemšanai. 

Ja vēlaties veikt vairākas atgriešanas vairākus pasūtījumus, varat to izdarīt. Lai to izdarītu, katra pasūtījuma apģērba gabali būs jāiesaiņo kopā dažādos iepakojumos un jāievieto iepakojumā kopā ar atgriešanas veidlapu un rēķiniem. 

Valstīs, kurās ir fizisks Sinsay veikals, tās var arī veikt atgriešanu veikalos, uzrādot drukātu vai elektronisku rēķinu. 

 

sūtījumi darbojas Sinsay

 

Atkarībā no valsts, kurā atrodaties, Sinsay piegādēm būs atšķirīgi nosacījumi un transporta uzņēmumi. 

Ja veicat pasūtījumu valstī, kurā ir fizisks Sinsay veikals, jums būs iespēja bez maksas izņemt pasūtījumu veikalā. Gaidīšanas laiks šajā modalitātē ir no 3 līdz 5 darba dienām, un maksimālais laika posms būs 14 dienas, lai to izņemtu. Tomēr, ja veicat pasūtījumu tiešsaistē valstī, kurā ir Sinsay noliktavas, tas prasīs no 2 līdz 7 darba dienām, bet, ja iepērkaties valstī, kur tas darbojas tikai tiešsaistē, tā saņemšana var ilgt līdz 11 dienām. 

Lai saņemtu bezmaksas piegādi Sinsay, tas būs atkarīgs no valsts, kurā atrodaties, taču jums būs jāveic minimālais pasūtījums, kas ir no 25 eiro līdz 30 eiro. Ja pasūtījums ir mazāks, izmaksas ir no 3 € līdz 4 €, ja sūtījums ir standarta (dārgāks, ja tas ir ekspress). 

Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet izsekošanas numuru, ar kuru varēsiet zināt, kur atrodas Jūsu pasūtījums. Kurjeru uzņēmums mēģinās piegādāt pasūtījumu no vienas līdz divām reizēm. Atkarībā no valsts, kurā atrodaties, būs daži vai citi nosacījumi. 

Ja, veicot pasūtījumu, esat kļūdījies izmēros, pasūtītajās vienībās vai adresē, to nevarēsit mainīt. Pēc pasūtījuma veikšanas jums ir tikai piecpadsmit minūtes, lai to atceltu un varētu pareizi veikt jaunu pasūtījumu. 

 

Kā saņemt atlaides Sinsay

 

Jūs varat iegūt Sinsay atlaides kodu savam pirmajam pirkumam, abonējot viņu biļetenu. Atkarībā no valsts, kurā atrodaties, jūs saņemsiet Sinsay atlaidi 10%, 15% vai 20% apmērā. Lai abonētu biļetenu, jums vienkārši jāievada savs e-pasts, un viņi jums nosūtīs e-pastu ar atlaides kodu. 

Turklāt bieži vien viņu mājaslapā ir akcijas izvēlētām precēm vai atlaižu kodi, kurus var izmantot pirkuma procesā. No otras puses, varat izmantot paplašinājumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā, lai pārbaudītu, vai ir kādi aktīvi Sinsay atlaižu kuponi, kas netiek rādīti tīmeklī. Lai uzzinātu, varat izmantot Honey.