Sinsay: kaip gauti nuolaidų

„Sinsay“ yra jaunimui skirtas drabužių ir aksesuarų prekės ženklas, priklausantis Lenkijos grupei LPP (kurią sudaro Sinsay, Home, Mohito, Reserved ir Cropp). Įkurta 2012 m., ji tapo vienu populiariausių mados prekių ženklų Lenkijoje ir išplėtė savo veiklą kitose Europos ir Azijos šalyse. Internetu jie veikia 16 šalių. 

Sinsay pasižymi jaunatviško ir modernaus stiliaus drabužiais ir aksesuarais už prieinamą kainą. Jis yra įkvėptas naujausių mados tendencijų ir stengiasi jas naujoviškais būdais pritaikyti prie savo gaminių. Be to, ji aktyviai dalyvauja socialinėje žiniasklaidoje ir bendradarbiauja su influenceriais ir įžymybėmis reklamuodama savo produktus. 

Sinsay išsiskiria savo įsipareigojimu tvarumui ir aplinkai. Ji įgyvendino įvairias iniciatyvas, siekdama sumažinti savo poveikį aplinkai, pavyzdžiui, tvarių medžiagų naudojimą drabužių gamyboje ir etiškos gamybos praktikos skatinimą. Be to, jis pristatė drabužių liniją, pagamintą iš perdirbtų medžiagų, ir bendradarbiavo su organizacijomis, kovojančiomis už gamtos išsaugojimą. 


Kaip grąžinimai veikia Sinsay

 

Sinsay grąžinimo terminas yra 30 dienų nuo pristatymo kvite nurodytos datos ir grąžinimo procesas, nuo jūsų grąžinamo pirkinio gavimo sandėlyje iki pinigų grąžinimo, gali būti apie 14 dienų. Šie terminai yra bendri, nors dienų skaičius kai kuriose šalyse gali skirtis. 

Norėdami grąžinti internetu įsigytą prekę ar kelias netinkamas ar jums nepatinkančias prekes, turite užpildyti grąžinimo formą, kurią rasite klientų skydelyje. Tada grąžinimo etiketę gausite ne vėliau kaip per 24 valandas. Norėdami tai padaryti, prekės, kurias norite grąžinti, turi būti nenaudotos ir turėti originalias etiketes. 

Prekes turite supakuoti su sąskaita faktūra, kurią turėsite užsakymo patvirtinimo el. Tada turite išsiųsti užsakymą per kurjerių kompaniją (kiekvienoje šalyje tai skirtinga įmonė). Pakuotės siuntimo dokumentas, kurį gaunate iš kurjerių įmonės, turi būti saugomas iki pinigų grąžinimo. 

Jei norite kelis kartus grąžinti kelis užsakymus, galite tai padaryti. Norėdami tai padaryti, kiekvieno užsakymo drabužius turėsite suvynioti į skirtingas pakuotes ir sudėti į pakuotę kartu su grąžinimo forma ir sąskaitomis faktūromis. 

Tose šalyse, kurios turi fizinę Sinsay parduotuvę, jos taip pat gali grąžinti parduotuvėse, pateikdamos spausdintą ar elektroninę sąskaitą. 

 

Kaip siuntos veikia Sinsay

 

Priklausomai nuo šalies, kurioje esate, Sinsay pristatymo sąlygos ir transporto įmonės bus skirtingos. 

Jei pateikiate užsakymą šalyje, kurioje yra fizinė Sinsay parduotuvė, turėsite galimybę nemokamai atsiimti užsakymą parduotuvėje. Laukimo laikas šiuo būdu yra nuo 3 iki 5 darbo dienų, o atsiimti bus galima per 14 dienų. Tačiau, jei užsakymą internetu pateikiate šalyje, kurioje yra „Sinsay“ sandėliai, tai užtruks nuo 2 iki 7 darbo dienų, tačiau jei perkate šalyje, kurioje jis veikia tik internetu, jo gavimas gali užtrukti iki 11 dienų. 

Jei norite gauti nemokamą Sinsay pristatymą, tai priklausys nuo šalies, kurioje esate, tačiau turėsite pateikti minimalų užsakymą, kuris yra nuo 25 € iki 30 €. Jei užsakymas mažesnis, kaina yra nuo 3 € iki 4 €, jei siunta standartinė (brangesnė, jei siunčiama greituoju). 

Pateikę užsakymą gausite sekimo numerį, su kuriuo galėsite sužinoti kur yra jūsų užsakymas. Kurjerių įmonė bandys pristatyti užsakymą nuo vieno iki dviejų kartų. Priklausomai nuo šalies, kurioje esate, bus tam tikros ar kitos sąlygos. 

Jei pateikdami užsakymą padarėte klaidą, nurodydami dydžius, užsakytas prekes ar adresą, jo keisti negalėsite. Po užsakymo pateikimo turite tik penkiolika minučių, kad jį atšauktumėte ir galėsite teisingai pateikti naują užsakymą. 

 

Kaip gauti nuolaidas Sinsay

 

Sinsay nuolaidos kodą pirmam pirkiniui galite gauti užsiprenumeravę jų naujienlaiškį. Priklausomai nuo šalies, kurioje esate, gausite 10%, 15% arba 20% Sinsay nuolaidą. Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį, tereikia įvesti savo el. pašto adresą ir jie atsiųs el. laišką su nuolaidos kodu. 

Be to, dažnai savo svetainėje jie turi akcijas pasirinktoms prekėms arba nuolaidų kodus, kuriuos galima pritaikyti pirkimo procese. Kita vertus, galite naudoti plėtinius savo žiniatinklio naršyklėje, kad patikrintumėte, ar nėra aktyvių Sinsay nuolaidų kuponų, kurie nerodomi žiniatinklyje. Norėdami sužinoti, galite naudoti "Honey".